خريد از سايت هاي بين المللي

لذت خرید  آنلاین در عصر تکنولوژی را به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت .امروزه سایت های بین المللی بزرگی هست که خدمات خرید کالا را به تمام مردم دنیا ارائه میدهند. به عنوان نمونه کمپانی بزرگ آمازون  (amazon.com) که شاید پرآوازه ترین آنها باشد.اما خرید از اینگونه سایت ها برای ایرانیان چندان راحت نیست.

اولین مشکلی که سر راه ایرانی ها وجود دارد پرداخت در سایت های  بین المللی است. پرداخت در این سایت ها عمدتا با درگاهای ویزا و مستر یا پی پال انجام میشه که متاسفانه کشور ما دسترسی به درگاه های پرداخت بین المللی ندارد.مستر کارت های مختلفی در ایران به فروش میرسد ما در اینجا به چند نوع آن که توسط پیمنت اکسپرس به فروش می رسد اشاره کردیم .

دومین مشکل در خرید از سایت های بین المللی ارسال کالا است که متاسفانه اغلب سایت های معتبر ارسال به ایران را انجام نمی دهند،  در این صورت می توانید لینک محصول یا کالا را بعد از ثبت نام در پیمنت اکسپرس در بخش پشتیبانی برای ما ارسال کنید قیمت نهایی محصول نهایتا تا 48 ساعت برای شما ارسال می شود .

 

در خرید از سایت های بین المللی باید به چند نکته توجه داشته باشید

قوانین هر سایت با سایت  دیگر فرق میکند پس با دقت کافی قبل از خرید قوانین را مطالعه کنید

اغلب سایت های خرید به صورت marketplace هستند یعنی به واسطه فروشنده دیگری فروش انجام می شود با دقت به نظرات کاربران در مورد فروشنده توجه کنید .

توضیحات کالا را به دقت مطالعه کنید و بعد اقدام به خرید نمایید.

در مورد سایت های که ارسال به ایران دارند میتوانید از مستر کارت های پیمنت اکسپرس استفاده کنید

در صورتی که سایتی ارسال به ایران ندارد میتوانید بعد از ثبت نام در پیمنت اکسپرس در قسمت پشتیبانی با ارسال لینک از قیمت نهایی محصول تحویل ایران اطلاع پیدا کنید