پرداخت های اینترنتی با پی پال

پی‌پال یک شرکت تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن است. سامانه‌ی پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می‌سازد. گستردگی و مقبولیت این سامانه بین سایت‌های اینترنتی و کاربران ناشی از هزینه‌های اندک آن در قبال خدمات، کاربرد آسان و امکانات کم‌نظیر آن است.

PayPal بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند. برای استفاده از سرویس PayPal فقط به یک آدرس ایمیل معتبر و یک کارت اعتباری یا حساب بانکی معتبر نیاز دارید. به دلیل سادگی مصرف، PayPal مورد توجه بسیاری قرار گرفته است

یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی٬ دفاتر خدمات مالی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند.

پی‌پال روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های حراج و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه انجام می‌دهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه‌ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده است. هزینه‌ها بسته به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده، کشور دریافت کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند. همچنین خریدهای انجام شده در سایت ebay با کارت اعتباری و از طریق پی‌پال، اگر فروشنده و خریدار هرکدام از نوع ارز متفاوتی استفاده کنند، شامل هزینه‌ای مازاد خواهد بود. پی‌پال از ضوابط و قوانین بسیار سخت و دقیق مالی برخوردار است تا از پول شویی و انتقال درآمدهای غیرمشروع جلوگیری کند. در سوم اکتبر ۲۰۰۲، پی‌پال به عنوان یک شرکت جانبی کاملاً به مالکیت ebayدرآمد. دفاتر مرکزی پی‌پال در شهر سن هوزه ، ایالات متحده آمریکا و در مجاورت دفاتر شرکت ebay مستقر هستند.

امروزه پی‌پال در ۱۹۰ بازار فعالیت می‌کند و بیش از ۲۳۲ میلیون حساب دارد که بیش از ۸۷ میلیون آن فعال هستند. پی‌پال به مشتریان اجازه می‌دهد تا به ارسال، دریافت و نگهداری پول در ۲۴ ارز مختلف بپردازند. پی‌پال در ۲۱ کشور دفتر منطقه‌ای دارد.. این سرویس آنچنان دارای اعتبار و اعتماد شده است که بالغ بر 95 درصد خریداران eBay از آن استفاده میکنند
 

قابل ذکر است که شرکت پی پال به تبعیت از قوانین ایالات متحده در زمینه تحریم ایران، به کاربران ایرانی سرویس دهی نمی‌کند.

پیمنت اکسپرس خدمات زیر را در حوزه پی پال برای مشتریان انجام می دهد

1- وریفای حساب پی پال

حساب پی پال ما از کشورهای مالزی و سنگاپور وریفای می شوند و مدارک کامل در اختیار شمار قرار داده می‌شود

برای افتتاح حساب در سایت ثبت نام و تیکیتی با عنوان وریفای پی پال ارسال کنید.

 

2- شارژ حساب پی پال

در صورت داشتن اکانت پی پال میتوانید حساب‌تان را به کمک ما شارژ کنید. در قسمت ثبت سفارش،  شارژ پی پال را انتخاب و مقدار ارز مورد نیاز و اکانت پی پال مقصد را تعیین کنید تا حساب‌تان را شارژ کنیم.

 

3- پرداخت با پی پال

اگر اکانت پی پال ندارید، پرداخت‌های خردتان را میتوانید از طریق ما انجام بدید. به خاطر قوانین پی پال نباید هیچ اسم و ادرسی از ایران در روند پرداخت و ثبت سفارش شما وجود داشته باشد. در قسمت ثبت سفارش، پرداخت با پی پال را انتخاب و جزییات و روند پرداخت را تعیین کنید تا مبلغ مورد نیازتان از طریق ما پرداخت شود.