پرداخت هزینه های مربوط به انتشار مقاله در ژورنال های معتبر بین المللی

پرداخت هزینه های مربوط به انتشار مقاله در ژورنال های معتبر بین المللی

 

جامعه علمی کشورمان سالانه مقاله های زیادی را در رشته های مختلف تهیه می کنند وصاحبان این مقاله ها خواستار انتشاروچاپ  مقاله در مجلات و ژورنال های معتبرو isi هستند.در این مقاله مطالب مفیدی را در مورد انواع روش های پرداخت ارائه میدهیم.

بعد از اینکه مقاله شما از لحاظ کیفی و فنی مورد تایید قرار گرفت روش های پرداخت هزینه چاپ برای شما ایمیل می شود، عمده ترین روش های پرداخت به شرح زیر است:

  • پرداخت هزینه مقاله با پی پال

در این روش پرداخت ژورنال به 2 صورت عمل می کند.

1-ارسال پیش فاکتور حاوی لینک پرداخت برای شما که مستقیم به درگاه پی پال وصل می شود.

2- ژورنال از شما میخواهد مستقیم به اکانت پی پال پول ارسال کنید این مورد را به اصطلاح سند مانی (send money) میگویند.

با کلیک کردن در اینجا می توانید اطلاعات کاملی را درباره سیستم پی پال به دست آورید.

  • پرداخت هزینه مقاله با کارت های ویزا و مستر

در این روش دو نمونه پرداخت وجود دارد

1-  پرداخت به صورت آنلاین که لینک حاوی پرداخت برای شما ارسال میشود و یا،با وارد شدن به اکانت کاربری میتوانید پرداخت را انجام دهید در این روش باید اطلاعات اکانت رابه مجموعه پیمنت اکسپرس ارسال کنید تا پرداخت برای شما انجام شود.

2- پرداخت به صورت آفلاین هم در این روش وجود دارد که صفحه ای در اختیار شما قرار می دهند تا اطلاعات کارت های ویزا و مستر را در اختیار ژورنال قرار دهید در این روش مجموعه پیمنت اکسپرس برای شما کارت فیزیکی به نام خودتان صادر می کند.

  • پرداخت هزینه مقاله با سیستم وسترن یونیون

در این روش ژورنال به شما یک نماینده معرفی می کند که شما بایدهزینه چاپ مقاله  را برای نماینده مورد نظر حواله کنید.کافی است اسم فرد معرفی شده را به مجموعه پیمنت اکسپرس بدهید تا،در کمترین زمان ممکن حواله شما انجام شود.طبق تجربه ما بیشتر ژورنال های هندی و پاکستانی از این سیستم استفاده میکنند.برای آشنایی با سیستم وسترن یونیون به اینجا مراجعه کنید.

  • پرداخت هزینه به واسطه حواله بانکی (wire transfer)

در این روش ژورنال شماره حساب بانکی را در اختیار شما قرار میدهد. شما باید هزینه چاپ مقاله را به وسیله یک حساب بانکی برای ژورنال ارسال کنید .به طور معمول 3 تا 4 روز کاری طول زمان لازم هست تا حواله شما به حساب مقصد واریز شود.اما بنا به تجربه ما 90 درصد ژورنال ها با دیدن رسید معتبر و تایید شده مراحل کاری شما رو انجام می دهند.توجه داشته باشید برای حواله بانکی به موارد زیرلازم و ضروری است.

Iban number

Swift code

Beneficiary name

Bank name

 

Share