وب‌سایت Hetzner Online

وب‌سایت Hetzner Online ارائه‌دهنده‌ی وب‌هاستینگ حرفه‌ای و اپراتوری برای سرویس دیتا سنتر معتبر است. از سال ۱۹۹۷ این شرکت به مشتریان خصوصی و تجاری خود محصولات هاستینگ را با عملکردی بالا ارائه کرده است و زیرساخت‌های لازم برای کارکرد موثر وب‌سایت‌ها‌یشان را نیز فراهم نموده است. ترکیبی از تکنولوژی پایدار، قیمت‌گذاری جذاب و پشتیبانی و خدمات پس‌از‌فروش متنوع راز موفقیت این شرکت بوده است تا به‌طور مداوم موقعیت خود را در سطح بین‌المللی تقویت کند. دفتر مرکزی Hetzner Online در کشور آلمان قرار دارد و در حال گشترش سرویس دیتا سنتر خود در کشور فنلاند نیز است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سرورهای اختصاصی کشور آلمان «میزان ترانسفر ماهیانه‌ی نامحدود» است. سرویس‌های این بخش برای هرگونه فعالیت نامحدود به‌صورت اختصاصی با استفاده از منابع کامل ابزار سخت‌ افزاری و برنامه‌های نرم‌ افزاری طراحی و پیاده‌سازی شده است.

Hetzner Online همواره در تلاش است تا نسبت به قیمت محصولاتش، عملکرد خود را بهبود بخشد. همکاری مداوم با تولیدکنندگان شناخته‌شده‌ی ابزار سخت‌ افزاری و برنامه‌های نرم‌ افزاری، این اطمینان را به مشتریان داده است تا بالاترین کیفیت را در خدمات این شرکت تجربه کنند. ارتباط با تکنسین‌های این شرکت هفت روز هفته و ۲۴ ساعته است.

از خدمات مهم این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-           سرور اختصاصی

-           بسته‌های سرویس دیتا سنتر

-           اشتراک‌ گذاری هاست

-           ذخیره‌سازی

-           دامنه‌های اینترنتی

-           گواهی‌نامه‌های SSL

مهم‌ترین و پرطرفدارترین خدمات این وب‌سایت را می‌توان « خدمات سرور اختصاصی » و « اشتراک‌ گذاری هاست » عنوان کرد.

اشتراک‌ گذاری هاست:

خدمات اشتراک‌ گذاری هاست مسلماً یکی از مهم‌ترین خدماتی است که این شرکت از زمان شروع به‌کار خود به مشتریان ارائه داده و در انجام این سرویس خود بسیار موفق بوده است. قیمت‌های مناسب و کیفیت عالی این شرکت در زمینه‌ی اشتراک‌ گذاری هاست باعث شده تا طیف گسترده‌ای از مشتریان در سراسر جهان متقاضی دریافت خدمات آن باشند. همچنین Hetzner  بر روی سرورهای خود Firewall سخت‌افزاری با توان دفع حملات بسیار گسترده تا حجم Gb/ps ۷۵۰ را دارا است که هرگونه حمله‌ای را می‌تواند دفع و امنیت سایت شما را حفظ کند. سرعت پورت ارتباطی هر یک از سرور ها GBPS ۱ برابر با Mb ۱۰۰ در ثانیه است، بنابراین علاوه بر کیفیت، تمامی سرویس‌ها از سرعت بسیار مطلوبی برخوردار هستند.این سرویس در ایران طرفداران خاص خودش را دارد.

خدمات سرور اختصاصی:

خدمات سرور اختصاصی از دیگر سرویس‌هایی است که Hetzner Online برای مشتریان خود ارائه کرده و سرورهای اختصاصی PX، Haswell و Skylake از جمله انتخاب‌هایی هستند که در اختیار کاربران این شرکت قرار دارد؛ تا طیف گسترده‌ای از نیاز وب‌سایت‌های مختلف را پوشش دهد. یکی از مهمترین ویژگی‌های خدمات سرور اختصاصی میزان «ترانسفر ماهیانه‌ی نامحدود» است. سرویس‌های این بخش برای هرگونه فعالیت نامحدود به‌صورت اختصاصی با استفاده از منابع کامل ابزار سخت‌ افزاری و برنامه‌های نرم‌ افزاری طراحی شده است. خدمات سرور اختصاصی در این سرویس دیتا سنتر نیز امکان دانلود تورنت را دارند.

برخی از خدمات سرور اختصاصی عبارتند از:

دسترسی کامل به سیستم عامل

آدرس IP ثابت و اختصاصی

دسترسی به کنترل پنل سرویس دیتا سنتر

امکان ری‌استارت از راه دور

قابلیت اتصال KVM

مانیتورینگ رایگان

امکان انتخاب سیستم عامل و کنترل پنل دلخواه

امکان نصب و پیکربندی برنامه های دلخواه

پشتیبانی از طریق سیستم تیکت و تلفن و Live Chat

ثبت نام و پرداخت در سایت

این شرکت در هنگام ثبت نام مدارک هویتی کختلفی از شما درخواست می کند به عنوام مثال اسکن پاسپورت ،پاسپورت محلی یا همان کارت ملی،قبض تلفن .....

بعد از ثبت نام در این سایت می توانید محصول خود را انتخاب کنید و آن را به سبد خرید اضاف کنید.پرداخت های این سایت با روش های پی پال و کارت های اعتباری قابل انجام است.برای پرداخت میتوانید بعد از ثبت نام در سایت پیمنت اکسپرس درخواست خود را برای پرداخت ثبت کنید تا در پرداخت شما در اولین فرصت انجام شود.

Share