چهارشنبه برکت

هر ساله به مناسبت عید شکرگذاری، سایت های معتبر بین المللی تخفیف های ترغیب کننده ای در جمعه سیاه برای محصولات خود عرضه می کنند که گاها مقاومت در برابر این تخفیف ها و نخریدن برای مشتری ها غیر ممکن می شود.

ما نیز در مجموعه پیمنت اکسپرس، تصمیم گرفتیم در راستای زنده کردن آیین باستانی چهارشنبه سوری، حرکتی جدید را دراین تاریخ در کسب و کارهای آنلاین آغاز کنیم که نام آن را چهارشنبه برکت گذاشتیم.

در این شب مراسم قاشق زنی از قدیم در ایران برگزار می شده است .زنان چادری را بر سر می کردند و به خانه های همسایگان می رفتند و از آنان طلب پول یا گندم می کردند اما به مرور زمان این رسم تغییر کرد و جوانان ایم مراسم را اجرا میکردند و خانواده های ثروتمند به نشان برکت کمک هایی را به این جوانان اهدا می کردند.
در چهارشنبه برکت ما نیز با ارائه تخفیف های شگرف اما در حد توان، می خواهیم احیا کننده سنت قدیمی ایرانیان در این شب شویم.

چهارشنبه برکت برای اولین بار در ایران توسط پیمنت اکسپرس در تاریخ، سه شنبه 24 اسفند سال 95، پایه گذاری می شود و امید است با همراهی سایر کسب و کارهای ایرانی تبدیل به موجی همه گیر شود و بتوانیم با این حرکت و ارائه تحفیف های فوق العاده در این روز خاص، برکت را به خانه شما هموطنان خود تقدیم کنیم. . تخفیف های چهارشنبه برکت تا سه شنبه 1 فروردین ادامه دارد و در این ایام کارمزد تمامی پرداخت های ویزا و مستر کارت شما را با 50 در صد تخفیف انجام می دهیم. بدین صورت می توانید خریدهای بین المللی خود که با این کارت ها امکان پذیر است را تنها با پرداخت 3.5 درصد مبلغ کل به عنوان کارمزد انجام دهید. همچنین به شما این تضمین را می دهیم که تمامی سفارشات تان را حداکثر تا 24 ساعت بعد از ثبت آن در سایت انجام دهیم.

ما در پیمنت اکسپرس سالی پربرکت را برای شما آرزومندیم.

زردی من از تو،   سرخی تو از من

غم برو، شادی بیا، نکبت برو، روزی بیا،