ثبت نام آزمون هاي آنلاين

آزمون تافل

آزمون تافل از جمله آزمون فراگیر زبان انگلیسی در ایران می باشد.

تافل مخفف عبارت test of English as a foreign language است.آزمون تافل تقریبا مورد تایید بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در ایالات متحده آمریکا و کانادا است و افرادی که دارای مشاغل حرفه ای در این کشور ها هستند به این مدرک نیاز دارند.این آزمون در بخش های مختلف شنیداری ،گفتاری ،نوشتاری و درک مطلب برگزار می شود و نمره کسب شده از این آزمون تا 2 سال مورد تایید است.

آزمون تافل اینترنتی (ibt)

در این آزمون شرکت کنندگان در تاریخ ومحل های انتخاب شده توسط متقاضی حضور پیدا کرده و از طریق اینترنت آزمون برگزار می شود.این آزمون 4 ساعته و نتایج آن 2 هفته ای قابل دسترس است.

این آزمون امتیازی بین 0 تا 120 دارد که امتیاز هر بخش بین 0 تا 30 است.

شما از طریق لینک زیر میتوانید در این آزمون ثبت نام کنید

https://www.ets.org/

آزمون gre

آزمون gre  مخفف عبارت graduate record examination است

این آزمون د ردو سطح عمومی (general) و تخصصی (subject) برگزار می شود.هدف از این آزمون سنجش توانایی و معلومات افراد شرکت کننده است.دانشگاه های آمریکا و کانادا داشتن نمره بالا در این آزمون را شرط ادامه تحصیل قرار می دهند.

این آزمون دارای سه قسمت verbal(درک زبانی) quantative(کمی)،analytic(تحلیلی) است.

در قسمت زبانی بیشتر تاکید بر روی متضاد و مترادف کلمات است،در قسمت کمی معمولا سوالات ریاضی پرسیده می شود و در قسمت تحلیلی یک موضوع بحث برانگیز مورد تحلیل قرار میگیرد.

آزمون cfa

آزمون CFA یا Chartered Financial Analystچیست؟

آزمونCFA(Chartered Financial Analyst) یا تحلیل گر خبره مالی، یک گواهینامه معتبر جهانی جهت مدیریت مالی و سرمایه گذاری است. این گواهینامه از سوی موسسه آمریکایی صادر می شود.

در واقع داشتن مدرک CFA برای افراد فعال در حوزه سرمایه ، مدیران و سرمایه گذران امتیاز بسیار خوبی محسوب می شود.

دوره CFA شامل سه سطح آزمون است. به کسی که هر سه سطح  را بگذراند گواهیCFA Charter اعطا می گردد. گواهی CFA Charter یک گواهی نامه حرفه ای است نه یک مدرک علمی که مورد تایید (University Grants Commission)UGC یا (All India Council for Technical Education)AICTE باشد اما با این حال آن را قابل مقایسه با مدرک ارشد مدیریت مالی یا mba می دانند. موسسهCFA همچنین استانداردهای اخلاقی را هم در اعطای مدرک در نظر گرفته است.

این آزمون سالانه حدود ۱۰۰.۰۰۰ شرکت کننده دارد. سطح آزمون دشوار هست و نیاز به مطالعه و دقت زیادی دارد. حدودا ۳۸ الی ۵۰ درصد از شرکت کنندگان در آزمون پذیرفته می شوند.

نکاتی پیرامون شرکت در آزمون CFA :

  • آزمون در کشورهایی مثل ترکیه،هند،مالزی، دوبی و … برگزار می گردد.

  • سوالات آزمون تنها با زبان انگلیسی هستند.

  • آزمون های هر سه سطح باید به ترتیب پشت سر گذاشته شوند.

  • سطح دشواری سوالات آزمون در هر سطح افزایش می یابد.

اطلاعات تکمیلی در مورد این ازمون را میتونید از این لینک دریافت کنید

برای ثبت نام در آزمون های آنلاین 2 راه در پیمنت اکسپرس موجود دارد

راه حل اول : در سایت ازمون ثبت نام کنید در موعد مقرر و اطلاعات حساب کاربری در قسمت ثبت سفارش برای ما ارسال کنید تا پیمنت اکسپرس پرداخت شما را انجام بدهد

راه حل دوم : میتوانید با توجه به  نیازمستر کارت مجازی و فیزیکی تهیه کنید برای این کار به بخش ثبت سفارش کارت در پنل کاربری مراجعه کنید