پرداخت هزينه سفر و مهاجرت

اپلیکیشن فی سفارت کانادا

این روزها حجم درخواست برای سفرهای خارجی به شدت افزایش یافته و این افزایش درخواست درباره کشوری مثل کانادا که شرایط مطلوبی برای کار، تحصیل، تفریح و اقامت دارد نمود چند برابری داشته است. دلیل افزایش مطلوبیت کانادا در شرایط فعلی امکان تحصیل و کار هم‌زمان در کنار امکان اقامت دائم و کسب موقعیت شغلی مناسب است.  باید توجه کنید هزینه های  اپلیکیشن فی سفارت کانادا متناسب با قصد سفر شما به این کشور متفاوت است. در برخی موارد اتباع برخی کشورها از جمله ایران، برای دریافت ویزا باید پروسه بیومتریک که شامل ثبت اثر انگشت و گرفتن عکس است را نیز طی کنند. سفارت کانادا ویزاهای متفاوتی را برای متقاضیان سفر به این کشور صادر می‌کند که هر کدام اپلیکیشن فی و هزینه‌های جانبی متفاوتی دارد. این روزها سه ویزای مرسومی که بیشترین متقاضی را از سفارت کانادا دارد ویزاهای توریسی،تحصیلی و کاری هستند.

ادامه مطلب را دروبلاگ دنبال کنید 

پرداخت هزینه سفارت انگلیس

یکی از مهم­ترین نکاتی که برای دریافت ویزای انگلیس باید مورد توجه قرار بگیرد دریافت وقت مصاحبه از سفارت انگلیس است. متقاضیان برای دریافت ویزای انگلیس می­توانند به مراکز صدور ویزا که تحت عنوان VAC شناخته می­شوند مراجعه نموده و وقتی را برای مصاحبه تعیین کنند. مراکز صدور ویزا دارای سیستم اینترنتی visa4uk هستند که متقاضیان با مراجعه به این سیستم می­توانند هزینه سفارت انگلیس را نیز بپردازند.

ادامه مطلب را در وبلاگ دنبال کنید 

پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا

طی سال­های گذشته افراد بسیاری استرالیا را برای مهاجرت انتخاب کرده­اند. هرروزه افراد بسیاری نسبت به دریافت ویزا به سفارت استرالیا مراجعه می­کنند تا مجوز ورود به کشور استرالیا را دریافت کنند. متقاضیان دریافت ویزای استرالیا ابتدا باید درخواست خود را در سفارت استرالیا مطرح نموده و اکانت کاربری ایجاد کنند. پس از این مرحله نوبت به ارسال مدارک به اداره مهاجرت استرالیا خواهد رسید. لاج Lodge به معنای ارسال مدارک به اداره مهاجرت استرالیا بوده و هزینه­ای که متقاضیان برای ارسال مدارک باید بپردازند تحت عنوان هزینه لاج مشخص می­شود.

ادامه مطلب را در وبلاگ دنبال کنید