حواله وسترن يونيون (Western Union)

در کشوری هستید که شماره حساب ندارید و به پول نقد احتیاج دارید، در این شرایط است که استفاده از خدمات وسترن یونیون میتواند نجات دهنده تان باشد و شما را در گرفتن پول نقد در هر جایی از سوپرمارکت محل گرفته تا مراکز خرید یاری دهد. تنها کافیست یک کارت شناسایی وکد رمز (که بعد از واریز وجه برای شما از وسترن یونیون به واریز کننده داده شده) را به همراه داشته باشید و با ارائه این مدارک در کمتر از یک ساعت پول نقد دریافت کنید.

وسترن یونیون (Western Union) شرکتی آمریکایی است که در سال 1851 با هدف انتقال سریع و بدون محدودیت پول در دنیا تاسیس شد. در حال حاضر این کمپانی بین المللی با بیش از 350 هزار نمایندگی در 240 کشور دنیا توانسته جای خود را بخوبی در عرصه تجارت آزاد مالی باز نماید و با این حساب به سختی میتوانید شهری در دنیا را بیابید که وسترن یونیون در آن نمایندگی نداشته باشد.

وسترن یونیون در چه مواردی کاربرد دارد

  • به عنوان گیرنده وجه در آن کشور هیچ شماره حساب بانکی ندارید
  • میخواهید وجه ی را از کشوری دیگر برای شخصی در ایران ارسال کنید که حساب بانکی در خارج از کشور ندارد
  • سریعا به پول نقد نیاز دارید; از آنجایی که حواله وسترن یونیون به محض دریافت کد ده رقمی (MTCN) توسط گیرنده به صورت نقدی قابل دریافت است پس سریعترین گزینه برای ارسال و دریافت پول میباشد
  • میخواهید مبالغ خرد و بسیار پایین را جابه جا کنید

 

دریافت و ارسال وسترن یونیون در ایران

هر چند وسترن یونیون در ایران نمایندگی ندارد اما شما میتوانید به کمک ما، از طریق پیمنت اکسپرس، وسترن یونیون به خارج از کشور ارسال و یا از خارج کشور دریافت کنید. کافیست بعد از ثبت نام در سایت از طریق تیکت پشتیبانی درخواست خود را با عنوان ارسال وسترن یونیون و اطلاعات گیرنده یا دریافت کننده وجه ارسال کنید تا سفارش شما در اسرع وقت توسط تیم ما انجام شود.